درباره ما

گروه خانه و معماری بیاضیان با هدف طراحی، تولید و تامین طیف وسیعی از کالاهای مورد نیاز صنعت ساختمان از سال 1387 شروع به فعالیت نمود.

شرکت رادیاکو زیر مجموعه هلدینگ خانه و معماری بیاضیان یکی از کارخانجات پیشرو در زمینه تولید رادیاتور و حوله خشک کن های دیزاینری واکسسوری های استینلس استیل در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرد.

محصولات رادیاکو شامل رادیاتور های دیزاینری، رادیاتورهای ایستاده و انواع حوله خشک کن و اکسسوری با متریال استینلس استیل، ترکیب استیل با سایر مواد از قبیل ترمو وود، شیشه و آینه و … می باشد. استینلس استیل یا همان استیل ضد زنگ علاوه بر زیبایی، دوام و عدم ایجاد رسوب و زنگ زدگی از ضریب حرارتی بالایی برخوردار است. به سرعت گرم شده و مدت زمان زیادی گرما را در خود حفظ می کند و امکان حرارت دهی بسیار بالاتری نسبت به آهن و آلومینیوم و سایر فلزات دارد.

ما در تولید محصولات خود همواره سعی در رعایت اصول استاندارد های جهانی و مبانی ایمنی داشته ایم از این رو رادیاتور ها و حوله خشک کن های رادیاکو بر اساس استاندارد EN 442 اروپا تولید شده، توسط واحد کنترل کیفیت تایید و سپس روانه بازار می گردد.

رادیاکو با مدل های بسیار متنوع، سایز های گوناگون و رنگ های مختلف دنیایی از انتخاب را در برابر شما قرار می دهد.
به علاوه محصولات رادیاکو از 10 سال ضمانت تعویض و خدمات برخوردار است.

گروه خانه و معماری بیاضیان و شرکت رادیاکو افتخار حضور در بسیاری از پروژه های ساختمانی مطرح کشور را در کارنامه خود ثبت کرده است.